Patryk Jaki w Wołowicach: Unia Europejska a sprawa polska

30 kwietnia 2019 (w najbliższy wtorek) z inicjatywy naszej redakcji gościł będzie w Wołowicach (gm. Czernichów) Patryk Jaki, kandydat do europarlamentu z listy Prawa i Sprawiedliwości w naszym okręgu wyborczym. Otwarte spotkanie mieszkańców gminy z kandydatem odbędzie się w Domu Weselnym “Krzemieniec” w Wołowicach o godz. 16.30.

Patryk Jaki imponuje wytrwałością w dążeniu do celu, jakim było dla niego przez ostatni rok rozliczanie złodziejskiej reprywatyzacji kamienic w Warszawie. I choć w ostatnich wyborach samorządowych przegrał bój o Warszawę, wykazał się w swojej kampanii wyborczej pomysłowością, determinacją i wolą walki o “dobrą zmianę” utożsamianą z prawie czteroletnimi już rządami PiS w Polsce.

Teraz Jaki jest kandydatem PiS do europarlamentu. W związku z tym ciśnie się na usta pytanie o przyszłe miejsce Polski w Unii Europejskiej, zwłaszcza w kontekście słów wypowiedzianych dwa dni temu na konwencji PiS w Poznaniu, że “przynależność do Unii Europejskiej jest wymogiem polskiego patriotyzmu”.

Ciekawe, jak Patryk Jaki rozumie te słowa? Jaką odpowiedź na to pytanie daje mu jego patriotyzm? Na spotkaniu padną zapewne i inne pytania pod jego adresem. Sądząc po spotkaniach dotychczasowych, odpowie skrupulatnie na wszystkie. (wt)

Author: WgCZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 8